wtorek, 2 grudnia 2014

MODLITWA WIECZORNA

               

JESTEM POD WRAŻENIEM TEGO TEKSTU . ZAWIERA WSZYSTKO NAD CZYM TERAZ PRACUJĘ. UŻYCIE TAKIEJ AFIRMACJI W CZASIE MEDYTACJI MOŻE ZDZIAŁAĆ CUDA.


 MOJA MODLITWA NA DZIŚ. JUTRO WSTANĘ JAK NOWO NARODZONA. SILNA DO STAWIENIA CZOŁA NOWYM WYZWANIOM I DO WZIĘCIA TEGO CO DLA MNIE NAJLEPSZE.


                  MIŁEGO WIECZORU I UDANEGO JUTRA


19 komentarzy:

 1. Ta afirmacja od pierwszego słowa ma już jakąś moc..... miłego wieczoru i spokojnego dnia życzę... POZDRAWIAM :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj w grudniowy, mroźny dzionek :))) Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mroźny ale bardzo zdrowy. Pozdrawiam. Miłego dnia.

   Usuń
 3. Bardzo ładna afirmacja. Jednak ważne jest żeby powtarzać ją w skupieniu a nie klepać automatycznie. Najlepiej nauczyć się na pamięć i w stosownych chwilach relaksu zwłaszcza przed snem, kilkakrotnie z wiarą ją wypowiedzieć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem po kursach Silvy więc stan alfa czy theta to nie problem. Prawdziwa wiara w to co się mówi jest też potrzebna. Takie działanie na podświadomość bardzo pomaga.:)

   Usuń
  2. Tak, wiem że jesteś po Silvie,ja się śmieję że wywróżyłam mu sukces bo czytałam o jego metodzie i ćwiczyłam jak jeszcze nie było ani widu ni słychu w Polsce. Zaliczyłam później wszystkie stopnie. Komentarz napisałam bardziej dla czytających bo nie wszyscy wiedzą jak pracować z afirmacjami ;)

   Usuń
  3. Też mam doświadczenie z przed kursu. Kiedy nic nie wiedziałam o medytacji wyrobiłam sobie naturalnie technikę budzenia o danej godzinie bez budzika. Mimo tego , że jestem nocnym markiem wstaję zawsze wypoczęta. Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam

   Usuń
  4. taki wew. budzik to super sprawa:):)

   Usuń
  5. To dobre i nie. Bo musiałam zawsze wszystkich śpiochów w domu budzić. Ale na pewno ułatwia życie i powoduje, że budzę się wyspana.

   Usuń
 4. Czytam, czytam i serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Działają jeśli głęboko i z przekonaniem wierzysz w to że działają.:)

   Usuń
 6. bardzo ladne slowa,słowo - jest energią i mocą. na początku było słowo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie potrafię się wyciszyć na tyle, by posiedzieć spokojnie i pomedytować, ale w takie afirmacje wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko wymaga dogłębnych studiów,rozumienia swojej własnej podświadomości i podjęcia współdziałania z nią.Jeżeli będziemy afirmować i powtarzać nawet sto razy dziennie, a nasza znudzona podświadomość położy się spać, nie osiągniemy niczego.Moja koleżanka powtarza jedna afirmację od 25 lat.Nie działa i nie zadziała.
  Posty, studiowanie , czyszczenie organizmu,medytacje i współpraca z Podświadomością,cała masa ćwiczeń, itd.Życzę wytrwałości.Jeśli ktoś przeczytał ten tekst, może zaczynać .Życzę cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak najbardziej wierzę w skuteczność modlitwy (afirmacji), muszę tylko być bardziej systematyczna, bo to jest warunek :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak super, że mam takie blogowe koleżanki. Dziękuję Wam za wszystko, dziękuję że jesteście. Życzę Ci wspaniałości, szczęścia i zdrowia na każde z 365 dni!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za życzenia i znajomość. Blogosfera jest źródłem wielu przyjaźni . Szczęśliwego Roku!

  OdpowiedzUsuń