czwartek, 26 marca 2020

Zaprogramuj świadomie swoje życie w nowiu

Dla nas jest to idealny czas na spisywanie naszych marzeń, planów, na wyznaczanie celów. Jednym słowem na manifestację. To właśnie czas Nowiu jest idealnym początkiem. Zastanów się więc jaka chcesz być, jakiego życia pragniesz doświadczać, o czym marzysz, dokąd zmierzasz. To wszystko, co zasiejesz w czasie Nowiu pisząc, afirmując, wyobrażając sobie, zasilisz silną energią kreacji. Więc do dzieła: weź papier i odpowiedz na trzy pytania 1.Czego już nie chcę i jakie konkretne decyzje mogę podjąć. 2. Czego pragnę i jakie konkretne decyzje mogę podjąć. Kiedy i jak? 3. Lista wszystkich drobiazgów które dają mi radość.
Warto poświęcić wieczorem trochę czasu na wyciszenie, medytację, modlitwę, wprowadzenie siebie w spokojny, pozytywny, zrelaksowany nastrój, by w tym stanie zacząć mentalnie tworzyć obraz swojej przyszłości. I wtedy użyj całej swojej mocy: Tak mam moc, aby moje życie było piekne, spełnione i wartosciowe i tylko ode mnie zależy czy pragnę ją wykorzystać. Tak to zależy tylko ode MNIE.

5 komentarzy:

 1. To rzeczywiście dobry czas na rozpoczęcie wszystkiego od nowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również przykładam wagę do kalendarza księżycowego, a w tym roku postaram się też zajmować ogrodem w tym rytmie. Zresztą, to mój pierwszy w życiu ogród.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytania bardzo ważne, powinniśmy uświadamiać dobie czego pragniemy i w jaki sposób chcemy do tego dojrzeć. Może nów faktycznie sprzyja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Is it possible to play blackjack online without having a - Dr.MCD
  If you're 의정부 출장마사지 looking to 충청남도 출장마사지 play casino games online without having a 경상북도 출장안마 problem, this is the place to be. For instance, there are 삼척 출장마사지 three 제주도 출장샵 varieties of

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za wspaniałą pracę wykonaną na tym blogu

  OdpowiedzUsuń