poniedziałek, 9 lutego 2015

Sprawdzony sposób na przeziębienie.

Ratujmy się jak możemy, bo żeby iść do lekarza trzeba mieć tęgie zdrowie. To co się dzieje w przychodniach zmusza do samodzielności. Można wzmacniać odporność i leczyć się prostymi i tanimi sposobami zamiast truć się antybiotykami. Kiedy Maja miała bardzo zainfekowane gardło zastosowałam zalecenia dr. Zięby polecam bardzo skuteczne działa!!! Prosto do zdrowia , tanio i bez skutków ubocznych!!!W związku z tym , że coraz częściej pytacie jakie witaminy zażywać rozszerzyłam bloga o aplikację witaminy, które są naturalne w odpowiednich dawkach. Stosujemy je od piętnastu lat . POLECAM TUTAJ  . ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWIA I PAMIĘTAJCIE TO WY WYBIERACIE CZY CHCECIE BYĆ ZDROWI .

10 komentarzy:

 1. Ciekawe!! U syna niestety bardzo szybko infekcja atakuje oskrzela :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zacznij w odpowiednim momencie. U mojego synka gdy zauważę , że ma suchy nosek zaraz zakrapiam uszy wodą utlenioną. Jeżeli by nie pomogło to płukanie gardła . Wiem czasami może być za późno, wtedy postawiłabym bańki na plecy. Tak robiły nasze babcie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieci często chorujące na oskrzela powinny dostać środek na odrobaczenie regularnie co trzy miesiące. Polecam Para Farm. Też go stosujemy. Jest dostępny w sieci bez problemu.

   Usuń
 3. Ja właśnie chora... Czosnek, imbir, miód, inhalacje z olejkiem herbacianym - tym się ratuje. Od leków trzymam się z daleka, od antybiotyków tym bardziej. Ostatnio w antybiotyku na nerki znalazłam aspartam, w innych kapsułkach - glutaminian sodu. W saszetkach do sporządzania napoju na przeziębienie - też aspartam. Chyba naprawdę ktoś nas tu truje...
  Może to być dziwne dla niektórych, ale postanowiłam sobie, że spróbuję w tym roku nie zażyć ani jednej tabletki. Z większością dolegliwości można poradzić sobie naturalnymi sposobami, za którymi jestem całym serduchem. W marcu startuje ze zbieraniem ziół, będę robić syropy, naleweczki...:)
  Właśnie mam zamiar się zainteresowac tym panem Ziębą i jego książką:) ciekawe teorie głosi:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jerzy Zięba zebrał w książce "Ukryte terapie" dużo odpowiedzi na moje pytania , na które żaden lekarz nie umiał mi odpowiedzieć. Jego książka powinna być obowiązkowa na studiach medycyny. My też chodzimy do lekarza w ostateczności. Przedewszystkim najpierw metody leczenia naturalnego. Poza tym żeby dostać się do lekarza to trzeba teraz trzeba czekać tydzień. Obecnie jest epidemia . Tylko czego głupoty czy lenistwa rodziców dzieci chorujących?

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas juz przeszdł pomór grypowy, ja się mu oparłam, ale moi faceci polegli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim metody naturalne stosuję. Antybiotyki nie wchodzą w grę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawidłowo. Coraz więcej ludzi ucieka się do prostych metod naszych babek. Słuchajmy natury i żyjmy w zgodzie z nią. Dzięki temu otrzymamy zdrowie i dobre samopoczucie :)))

   Usuń
 7. Temat zdrowia to jeden z najtrudniejszych tematów, wystarczy poczytać kilka opinii i jedna drugiej przeczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam tylko sprawdzone sposoby , które stosuję i wiem , że działają. Życzę zdrowia.

   Usuń