sobota, 17 grudnia 2016

POLARYZACJA                                               Moc uzdrawiania znajduje się wewnątrz nas.


Człowiek jest samoregulującym, samoregenerującym, samouzdrawiającym, samoreprodukującym się układem bioenergetycznym, w którym wszystko jest powiązane ze sobą, a zapasy wytrzymałościowe organizmu zawsze są większe niż jakiekolwiek możliwe uszkodzenia. Sama natura obdarzyła człowieka wszystkimi niezbędnymi środkami do uzdrawiania.Naukowo udowodnione jest, że ciało generuje pole energetyczne, i jest to bezpośrednio związane ze stanem narządów wewnętrznych człowieka. Jeżeli stan, w jakim się znajduje narząd może zmienić pole, to analogicznie zmieniając pole,      możemy zmienić stan narządu.

Znalezione obrazy dla zapytania polaryzacja ciala
Znalezione obrazy dla zapytania polaryzacja ezoteryka        


 Jak to się dzieje, że wiele zdrowych małżeństw nie może doczekać się potomstwa? I co sprawia, że pani, która nie mogła zajść w ciążę ze swym jak najbardziej zdrowym i sprawnym mężem, czyni to oddając się innemu? Jak to jest, że jednych na pierwszy rzut oka nienawidzimy, a od innych nie możemy oderwać wzroku, mimo że wizualnie wydają się jacyś tacy mało atrakcyjni? I co sprawia, że czasami ogarnia nas taka żądza, że jesteśmy gotowi uprawiać seks z kimś, kogo widzimy pierwszy raz w życiu? W dużej mierze można na te pytania odpowiedzieć po badaniach polaryzacji.

W naturze, filozofii zawsze występują  dwie przeciwstawne strony, dla dobra przeciwwagą jest zło, dla czerni zaprzeczeniem jest biel, w fizyce plus równoważy minus.
Radiestezja też rejestruje biegunowość i nazywamy to polaryzacją. Polaryzacja występuje w organizmach żywych oraz w przedmiotach martwych. Przykładem dla organizmów żywych niech będzie lewa dłoń mężczyzny, wierzch dłoni ma wartość dodatnią (obroty w prawo wahadła), dłoń otwarta ma wartość ujemną (obroty w lewo wahadła). Biegunowość mężczyzny jest przeciwstawna  do biegunowości kobiety, wahadło nad lewą dłonią żeńską będzie miało odwrotne wskazania. Czyżby to wyjaśniało fakt, że dwie odmienne płcie tak lgną do siebie, natura dąży do równowagi.

 Biegunowość jest wyrazem piękna i różnorodności. Różni Was wszystko - emanacja subtelnych energii, sposób odczuwania, myślenia, poruszania się, kształty, gesty, gusta, ubiory. Tysiące najdrobniejszych detali, które sprawiają, że mężczyzna jest mężczyzną a kobieta kobietą. Ta właśnie idealnie się uzupełniająca odmienność tak Was do siebie przyciąga. Wywołuje zachwyt i magnetyzm, dzięki któremu jesteście w stanie obdarzyć życiem istoty, które oczekują na Wasze przywołanie.

    
        Niektóre przyczyny odwrócenia polaryzacji

 • negatywne myślenie: chroniczne negatywne myśli , negatywne zachowania lub negatywne wydarzenia
 • smog elektromagnetyczny: wszędzie wokół nas są urządzenia elektryczne oddziaływające przez długi czas ( komputery, komórki, odtwarzacze mp3, elektroniczne organizery, telewizory...)
 • uzależnienia :   osobowość podatna na uzależnienia lub substancje uzależniające w ciele
 •  depresja: chroniczna depresja powoduje w systemie energetycznym ciała to , że stajemy się powolni i ociężali
 • chroniczny ból : rozerwanie w całym systemie energetycznym, kiedy ciało reaguje ciągłym bólem lub dyskomfortem , może wprawić je w stan  ciągłego napięcia
 • toksyny: jakakolwiek substancja toksyczna albo alergia lub uczulenie na pokarm może spowodować odwrócenie 
 •  promieniowania geopatyczne: czyli żyły wodne przechodzące pod naszym domem: powodują one dysharmonie i osłabienie całego organizmu człowieka, objawy chronicznego przemęczenia , plamy radioaktywne, szlaki astralne
   

Znalezione obrazy dla zapytania brzoza
   Człowiek nie potrzebuje wiele do leczenia: trzeba tylko dać organizmowi sygnał do samouzdrawiania, pokazać mu wszystkie uszkodzenia i uruchomić mechanizm regeneracji przez energoterapeutę. Co więcej, regeneracja komórek w narządach będzie zachodziła z wymianą uszkodzonych obszarów na zdrowe komórki. Żadne tabletki nie potrafią tego zrobić. Żaden „eliksir młodości” nie osiągnie rezultatów bez utrzymania biopola człowieka w stanie zdolnym do pracy.      
   Sami możemy sobie pomóc przez zmianę myślenia na pozytywne, przebywanie z przyrodą: chodzenie boso, przytulanie się do drzew, prace w ogrodzie ( dla mnie to jak medytacja- bo robiąc to co się lubi jest podobne do stanu wyciszenia podczas medytacji),
 

4 komentarze:

 1. Świetny wpis. To prawda pozytywne myślenie potrafi wiele zmienić. Na plus. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. to nie jest takie proste...negatywne nawyki można szybko porzucić, ale te pozytywne potrzebują czasu, aby utrwalić się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń