środa, 9 września 2015

EPIDEMIA, SZCZEPIENIA, OBUDŹ SIĘ   W dzisiejszych czasach co chwilę sztucznie wybucha nowa epidemia. Mieliśmy świńską grypę , EBOLA, odrę, teraz straszy się nas polio. Czy tak naprawdę jest to troska o społeczeństwo i jego zdrowie? Czy może naganianie pacjentów wystraszonych bojących się o swoje zdrowie firmom farmaceutycznym.
     W Polsce jest coraz więcej dzieci nie szczepionych co roku ich przybywa . Wcale się nie dziwię bo każdy rodzic musi podpisać zgodę na szczepienie przez co przenosi odpowiedzialność za powikłania poszczepienne na siebie. W naszym kraju nie ma odszkodowań za powikłania poszczepienne. Nie będę się rozpisywać na  temat powikłań ani o tym że szczepi się dzieci na choroby nie istniejące ani o tym , że skład szczepionek budzi moje wątpliwości. Jest wiele publikacji na ten temat tutaj gdzie można również uzyskać pomoc prawną. Także można podpisać petycję żeby był wybór czy chcemy szczepić lub odmawiamy szczepienia . Skoro jest ryzyko musi być wybór. Dla tych którzy nie są w temacie dodam , że skoro lekarz nie ponosi odpowiedzialności za zabieg medyczny czym niewątpliwie jest szczepienie to jest to eksperyment medyczny. Konstytucja daje nam możliwość odmowy na zabieg medyczny , a tymczasem SANEPID przymusza do szczepienia pod groźbą kary pieniężnej. Tutaj jest link o procedurach podejmowanych wobec rodziców nie szczepiących swoich dzieci .

                     mapka-obowiązek

 A "Nasz" prezydent  Andrzej Duda mimo apelacji i podpisaniu petycji o zmiany systemu szczepień podpisuje nowe obowiązkowe szczepienia na HPV gdzie większość krajów wycofuje tą szczepionkę. Zmieńmy to bo skoro JEST RYZYKO MUSI BYĆ WYBÓR tutaj. O złych stronach szczepień mówi już coraz więcej lekarzy i to są wiarygodne argumenty .
Jerzy Zięba wyczerpuje całkowicie temat warto posłuchać:
                                                                            

 Wcale nie chciałam pisać o szczepieniach tylko o NOWEJ EPIDEMII , która nadchodzi jest to PRZEBUDZENIE wielu ludzi do widzenia prawdy  co się dzieje na  tym  świecie.  Zadajcie sobie pytanie: kim jestem i czego pragnę? Czy lubię swoją pracę? Czy telewizja mówi nam prawdę? Czy macie zaufanie do rządu i polityków? Czy naprawdę wierzycie w to wszystko, co zostało przedstawione w Biblii? A może nie? Dlaczego nadal jesteście częścią Kościoła? Czy nigdy nie zadawaliście sobie pytania, dlaczego od wszystkiego, co zdobyliście ciężką pracą, musicie płacić podatki?

CHCIAŁABYM POBUDZIĆ WAS DO ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SOBĄ!!!

Wielu z nas jednak daje wiarę temu, co pokazuje telewizja, co mówi o zamachach terrorystycznych na World Trade Center, o AIDS i zdumiewającej skuteczności chemioterapii i szczepień.

                                         OTWÓRZCIE OCZY!
                              CZYTAJCIE MIĘDZY WIERSZAMI!
                                   STERUJCIE SWOIM LOSEM!

     Przecież każdy ma prawo do WOLNOŚCI wyboru, wolności słowa, wolności ŻYCIA.
 
                   CZAS PRZESTAWIĆ SIĘ NA INNE MYŚLENIE !!!
4 komentarze:

 1. MAŁGOSIU, BEDZIESZ MIEĆ WDZIĘCZNOŚĆ TYCH, DO KTÓRYCH TO DOTRZE, I TYCH , KTÓRZY ZROBIĄ UŻYTEK Z MÓZGU.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię pomagać innym. Po to właśnie tutaj jesteśmy )))

   Usuń
 2. Pięknie napisane i jakże PRAWDZIWE,
  dziękuję za ten post,
  Małgosiu
  pozdrawiam serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety taka jest Nasza rzeczywistość. Walczmy o prawdę i Nasze prawa.

  OdpowiedzUsuń