wtorek, 22 września 2015

Komu to służy?Często jak się dzieje coś w moim bliskim otoczeniu lub dalszym i nie mogę tego ogarnąć na logikę. Zadaję pytanie KOMU NA TYM ZALEŻY ŻEBY TAK SIĘ DZIAŁO?  Spójrzmy chociażby na dzień dzisiejszy co się dzieje w Europie. Uważam, że jest to w celu osłabienia i skłócenia narodów europejskich. 

 Kiedy wyszło na jaw że to USA sponsoruje ten przemyt ludzi do Europy, a Unia po cichu się na to zgodziła i sami Niemcy zaprosili sobie kilkaset tysięcy naszych braci z Afryki ,to widać że wszystko zostało zaplanowane a jedyną naszą szansą jest zniesienie tych co planują abyśmy nie stali się znów pionkami w ich grze .
  Widać te połączenia kontroli umysłów do młodych ludzi którzy są pełni nienawiści ,agresji ,irytacji ,którzy wyzywają się na necie ,gotowi są zabić tylko dlatego że ktoś ma inny szalik ,gotowi są gwałcić w kościele starsze osoby ,zabijać własnych rodziców i  kolegów i koleżanki to widać że ta kontrola działa ponad nasze wyobrażenie .Tworzy wydarzenia które nie leżą w ludzkiej naturze ,natomiast to my sami swoimi wyborami ,odcięciem się od wiary,
wybraniem pieniądza jako wartości nadrzędnej ułatwiamy im możliwość podłączenia się do nas .  Nie uda się tego odciąć od nas wszystkich ,zwłaszcza w dużych miastach jest ona teraz podkręcana dodatkowo,podkręcono ją w Niemczech gdzie dochodzi do absurdalnych ataków na uchodźców ,w Grecji aby ludzie nie uwolnili się z Unii,wszędzie tam gdzie  można wywołać konflikt aby tylko podtrzymać ten system .Dlatego ostrzeżenie dla nas i rządzących już powstało ,nazywa się EL NINO i przybrał niewyobrażalną postać ,na razie jest to tylko pokaz tego aby wszyscy się opamiętali ,aby rządzący zatrzymali się w swojej drodze a ludzie uwierzyli że wszystko można zmienić ,te małe anomalie pogodowe ,susza a za chwile deszcze mają nam pokazać że czas zmian nastał ,że mamy czas na opamiętanie się ,na zmianę i uratowanie siebie i naszych rodzin ,na czas pracy i reakcji na to co robią rządzący .
  Wszyscy widzimy absurd naszego rządu ,ale czy potrafimy się zjednoczyć aby to zmienić ? czy musimy stracić wszystko aby zrozumieć kto naprawdę nam pomaga, a kto nas zniewala? Wierze że nie ,że serce ludzkie i dusza w połączeniu z wolnym rozumem mogą zmienić cały świat ,że wiara w dobro może zmienić wszystko i odsunąć strach długów ,
komorników  itd ,wystarczy tylko uwierzyć że strach którym nas karmią to tylko program ,wirus  , to iluzja , oszustwo ,a potem spokojnie siąść ,poszukać dziury w systemie lub ludzi przysłanych od światła aby pomagali innym i ze spokojem znów zacząć wszystko od nowa ,już bez marnowania energii na przeszłość ,bez gdybania o przyszłość tylko skupienia swoich sił ,energii w teraźniejszości bo tylko w niej możemy stworzyć swoje lepsze jutro.

KOMU TO SŁUŻY?

Kto zna słowo ILLUMINATI? To nic innego jak sekretne stowarzyszenie 13 najbogatszych  rodzin . Obojętne czy nazwiemy ich Tajnym Rządem , czy Radą do spraw Międzynarodowych - od dawna trzymają w szachu tzw nasze rządy. Decydują oni o tym, kto i gdzie zostanie wybrany: od nich zależy wybuch i niedopuszczenie do tego, żeby wybuchła. Pod ich kontrolą znajduje się globalne zmniejszanie zasobów żywności, oni ustalają stopy inflacji poszczególnych walut.  Ich sprawka to między innymi ACTA, CESPA i inne agendy, które ograniczają naszą wolność  - ich hasła są związane z depopulacją pod pretekstem chronienia natury- mordowanie mas ludzi .  Karty illuminatich wydane wiele lat temu na których przewidziane zostały WTC katastrofy z Japonii i inne - tak naprawdę to oni spowodowali wszystkie te katastrofy - szkolenie terrorystów przez agentów CIA itp. Podtruwanie wody (fluor jest wbrew wszechobecnym przekonaniu trujący) aspartam we wszystkim co się da ( zabija krowy) i inne. Illuminati wiedzą że krytycznym przekaźnikiem są media dlatego opanowali przemysł rozrywkowy jak muzyka i tu odpowiedz na Twoje pytanie gwiazdy te to tzw marionetki Illuminatich ( nie mylić z członkami oni nie są nimi to tylko narzędzia) programowanie umysłów i wiadomości podprogowe w muzyce i teledyskach nawet Walt Disney - małe dzieci są od małego programowane. Co tu dużo gadać poczytaj o piramidzie Illuminati i All seeing Eye- wszystko widzące oko.  Warto czytać póki możemy - niebawem nie będzie internetu i innych wolności śpieszmy się z PRZEBUDZENIEM , warto otworzyć oczy.
ps. to nie wyznawcy szatana - tylko kultu natury , ale fakt trochę z satanizmem się to łączy ...
Tymczasem celem jest władza nad całym globem pod nazwą NOWY ŁAD ŚWIATA  .To się już dzieje... c.d n...

                               

4 komentarze:

 1. To, co się dzieje teraz na świecie niestety przechodzi moje pojęcie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja myślę , że to dopiero początek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co, aż ciary przechodzą na myśl, że to mogłaby być prawda. Brzmi to trochę jak wyjęte z filmu "Anioły i demony" , ale w sumie, kto wie, jaka jest prawda...? Jednakże nie każda teoria spiskowa okazuje sie prawdziwa. Pod koniec września znów byliśmy zapewniani, że nasza planeta zostanie trafiona przez asteroidę, a kiedy NASA wypowiedziała się, że nic o tym nie wie, to oskarżono NASA o współudział, żeby paniki nie wzbudzać, bo najważniesi na ziemi muszą ewakuować sie na Marsa. Dużo się też słyszy o chemtrails. Co jest prawdą? Na pewno media nami manipulują, ale czy aż do takiego stopnia? Ech, lepiej chyba nie myśleć o tym i robić swoje.

   Usuń
 3. Mówi się , że w Rosji jest propaganda , ale czy tylko tam? Przecież my żyjemy w wolnym kraju i jest u nas wolność słowa, mamy mnóstwo kanałów telewizyjnych. Tymczasem na tych kanałach lecą te same wiadomości , wtłacza się nam do głowy strach , przemoc, zagrożenie wojną . Nasza wolność jest stale ograniczana , jesteśmy okradani przez państwo, lekarze nas trują chemią. Producenci żywności sypią do jedzenia truciznę w postaci różnych substancji powoli nas zabijających dopuszczonych jako legalne przez państwo. Nie potrzeba uderzenia przez asteroidę. Pieniądz rządzi wszystkim. My jako wolni ludzie, czy na pewno jesteśmy wolni? Trzeba mówić o tym bo jakie pokolenie po sobie zostawimy ?
  ps: do chemtrails dodałabym jeszcze chorobę Morgelonów.

  OdpowiedzUsuń