piątek, 28 marca 2014

Odwaga

 
Co znaczy w dzisiejszych czasach być odważnym ? Szybka jazda samochodem , ekstremalny sport , czy ryzyko finansowe to wszystko słabe. Dla mnie odwaga to przeciwstawić się wszelakim standardom życia. Bo wszyscy żyjemy według określonych reguł i ogólnie przyjętych obyczajów. I nie próbuj Się wychylać bo spotka cię tzw.,,równanie płota ,,. Ja jednak się nie daję jestem odważna i łamię te obyczaje. Oczywiście dobrze przy tym się bawię. Na przekór wszystkiemu lubię poniedziałki, kocham moją pracę, umiem mówić NIE, mówię nie pij mleka bo mleko jest dla cielaków, moje dzieci są nieszczepione, i czytam między wierszami co się do mnie mówi, bo właśnie tam jest ukryta cała prawda!

   Jak jestem odbierana ? Różnie.

   Jakie informacje do nas docierają ? I kiedy? Propaganda nadal istnieje!!!

    Co jest w naszej żywności? I dlaczego? O wodzie nie wspomnę...

   Dlaczego są takie kolejki do lekarzy? I czy na pewno nie ma leku na raka?

   Czy nasze życie to nic innego jak nowy rodzaj niewolnictwa?

   Dlaczego III Tajemnica Fatimska jest tak pilnie strzeżona?

   Co to jest Projekt Cheopsa ?

 Dlatego miejcie oczy szeroko otwarte i przestańcie udawać, że jesteście tacy zapracowani BO

TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ, ŻE TO CO OBECNIE DZIEJE SIĘ WOKÓŁ NAS BĘDZIE NADAL KONTYNUOWANE. MAM TU NA MYŚLI TOTALNĄ KONTROLĘ NAD LUDZKOŚCIĄ, DO KTÓREJ DĄŻĄ ROZMAITE KARTELE, FIRMY FARMACEUTYCZNE I „RZĄD CIENI“. OBECNIE JEDYNĄ WARTOŚCIĄ DECYDENTÓW JEST ZYSK I DĄŻENIE DO WŁADZY. SPOSOBEM OSIĄGNIĘCIA KONTROLI JEST PODŻEGANIE DO KONFLIKTÓW NA ZASADZIE „DZIEL I RZĄDŹ“, DEZINFORMACJA POPRZEZ CAŁKOWITE PODPORZĄDKOWANIE SOBIE ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU.

JEŚLI MAMY ZOSTAWIĆ PO SOBIE ŚWIAT LEPSZY NIŻ TEN, KTÓRY ZASTALIŚMY – COŚ MUSI SIĘ W TYM ŚWIECIE ZMIENIĆ. MUSI ODEJŚĆ NIEOGRANICZONA WŁADZA PIENIĄDZA I MENTALNOŚĆ LUDZI, KTÓRZY UWAŻAJĄ, ŻE POWINNI ODGRYWAĆ ROLĘ BOGA I DECYDOWAĆ O TYM, JAK POWINNO WYGLĄDAĆ ŻYCIE KAŻDEGO Z NAS.     Koniec straszenia Anioły są wśród nas , nic NAM nie grozi...Zróbmy wszystko, żeby pozostawić lepszą przyszłość dla następnych pokoleń.

  


   

  

8 komentarzy:

 1. Brawo Gosiu, świetny artykuł, dedykuję wszystkim, którzy żyją, bo żyją i nie używają mózgu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę że wiele z nich przebudzi się w porę i nam pomorze. ..

   Usuń
 2. Gratuluję , świetny artykuł !
  Polecam to miejsce :
  http://astromaria.wordpress.com/zdrowotny-hyde-park/
  Jeśli znasz to świetnie , jeśli nie to cieszę się ,
  że wstawiłam drogowskaz .
  Pozdrawiam serdecznie , słoneczka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dziękuje. Bardzo ciekawy blog, moje klimaty. Słoneczko też się przyda.

   Usuń
 3. Cieszę się ogromnie , że wróciłaś :)
  Powrót rewelacyjny !
  A tak swoją drogą to ludzie budzą się ,
  nie tylko z zimowego snu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powroty są najlepsze o tej porze kiedy wszystko się odradza na nowo. To moja ulubiona pora roku, jest przepieknie. Miło że są osoby, które patrzą w tym samym kierunku. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się z każdym słowem, a pytania GENIALNE. Czasami żyję, nie myśląc o tym, mam swój mały świat, cieszę się nim i czuję się bezpieczna, ale kiedy zaczynam myśleć globalnie, to autentycznie czuję, że ktoś przy nas manipuluje...

  OdpowiedzUsuń
 6. A trzeba też pomyśleć o tym co po sobie zostawimy dla naszych potomków. Mi osobiście coraz mniej się podoba to co nas otacza.Teraz dookoła rządzi tylko kasa, bez niej jest się nikim.

  OdpowiedzUsuń