środa, 2 kwietnia 2014

Żywe Mydło


   Zamieszczacie na swoich blogach rewelacyjne kosmetyki nie tak do końca skuteczne. Ja mam dla was rewelacyjne mydło żywe do pielęgnacji : twarzy , skóry, higieny intymnej i uwaga do MYCIA WŁOSÓW. Rewelacja do włosów bo nawet nie trzeba odżywki oraz likwiduje problemy ze skórą i łupież. Myję również dzieci, rewelacja jeżeli chodzi o częste odparzenia pupy od pampersa.

Żywe Mydło EMTMw płynie jest kosmetykiem o właściwościach łagodzących i regeneracyjnych. Wyprodukowane z naturalnych składników najwyższej jakości. Zawiera żywe kultury bakterii : Efektywne Mikroorganizmy EMTM , antyutleniacze EMX Gold oraz dodatek japońskiej glinki ceramicznej. Doskonale pielęgnuje skórę całego ciała oraz z powodzeniem może zastąpić szampon z odżywką. Ze względu na zawartość bakterii kwasu mlekowego polecany również do higieny intymnej.

Żywe Mydło nie posiada zapachu, ma barwę buro-szarą. Nie szczypie w oczy. Na dnie wytrąca się osad, który jest normalny dla tego produktu.
Nie podrażnia skóry ani nie ściąga nawet najbardziej delikatnej.
Przy używaniu zamiast szamponu - reguluje przetłuszczanie się skóry głowy, łagodzi podrażnienia. Nie wymaga płukanek typu octowej, ponieważ nie zostawia osadu typowego dla mydeł.
Mikroorganizmy wchodzące w skład preparatu zostały wyodrębnione z natury . Nie poddano ich modyfikacji, ani żadnym innym manipulacjom genetycznym, a ich hodowla i namnażanie prowadzane jest w specjalnych kontrolowanych warunkach.
Podstawowa formuła EM™ składa się z trzech grup mikroorganizmów:
Bakterie kwasu mlekowego: istnieje szereg rodzajów bakterii tego typu, które różnią się między sobą efektywnością w zakresie odkażania. Bakterie te spowalniają rozwój bakterii chorobotwórczych i przyspieszają biodegradację substancji organicznych.
Drożdże: wytwarzają substancje przyspieszające wzrost roślin, enzymy, hormony itp.
Ich metabolity są pożywieniem dla innych bakterii , takich jak bakterie kwasu mlekowego i bakterie z rodziny Actinomycetes.
Bakterie fotosyntetyczne: odgrywają wiodącą rolę w procesach biochemicznych EM™.

   Ale UWAGA!!! nie przesadzajmy tak z tą higieną . Bo specjaliści twierdzą że zbyt sterylne życie powoduje  alergie z powodu braku odporności na alergeny. Dlatego jak byłam mała mówiłam ,, Mądrzy ludzie żyją w brudzie" ,,a w piątek zawsze był dzień Trola. Kto jeszcze tak miał?

5 komentarzy:

 1. Ty to zawsze coś oryginalnego wygrzebiesz! Mydło już znalazłam w internetowym sklepie i niedługo kupię. Czy cena 25 zł za 0,6 kg to dobra cena, a może płaciłaś mniej, to zdradź gdzie kupiłaś, proszę. I udzielaj się częściej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Płacę tyle samo, zamawiam więcej sztuk bo do ceny trzeba doliczyć przesyłkę. Obiecuje, że będę działać bo mam dużo ciekawostek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mydło to stosuję od dawna .Potwierdzam, jest znakomite.Myłam nim nawet naczynia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Można również podlać nim kwiatki, będą zdrowe rosły i pięknie zakwitną.

  OdpowiedzUsuń