niedziela, 17 listopada 2013

11 PYTAŃ DO:


"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cie nominował".

Ponieważ otrzymałam nominację od Jestem Teraz odpowiadam:

1. Co czytasz obecnie? Co możesz polecić? Obecnie czytam JĘZYK DWULATKA TRACY HOGG, jest to bardzo ciekawy poradnik, który ułatwia mi zrozumienie mojego małego chodziaczka . Polecam też pierwszą część JĘZYK NIEMOWLAKA
2. Twoja wymarzona praca? UWIELBIAM pracować z ludzmi.Lubię poznawać nowe osoby i zdobywać od nich nowe doświadczenia.
3. Najlepsza cecha charakteru? Uczciwa i dobra- szkoda tylko, że inni to wykorzystują ale już umiem mówić NIE.
4. Gdybyś wygrała dużą kwotę pieniędzy co zrobiłabyś najpierw? Oczywiście podróż dookoła świata. I na pewno pomogę potrzebującym.
5. Czy kłamstwo może popłacać? Niestety nieraz w życiu jest tak , że nie zawsze można powiedzieć prawdę,która mogłaby kogoś zranić. Dlatego lepiej jest nic nie mówić.
6.Twoja dewiza życiowa? Zawsze patrz do przodu przed siebie ,nigdy nie zawracaj.CZAS NA NOWE.
7. Czego Ci dziś w życiu brak najbardziej? Najbardziej brakuje mi mojej drugiej połówki,która gdzieś mi stale po świecie lata.A ja siedzę i czekam cierpliwie.
8. Dokąd byś poszła w siedmiomilowych butach? Właśnie do mojej drugiej połówki kiedy bym miała taką potrzebę
9. Jakim drzewem chciałabyś być, gdybyś mogła? Chciałabym być brzozą .Tych drzew jest w mojej okolicy dużo i je uwielbiam są dla mnie symbolem zdrowia, zdrowej energii,harmonii w życiu i czystości.
10. A jakim zwierzęciem? Oczywiście kotem koniecznie czarnym.Bo one zawsze chodzą własnymi drogami.Mam trzy koty , w tym jednego całkowicie czarnego.
11. Czego nie lubisz robić najbardziej? Nie lubię rozstań i gdy się kończy coś fajnego . Bo takie chwile powinny trwać wiecznie .
KONIEC!!!

NOMINUJĘ:

1.http://latosiowy-dom.blog.pl/2013/11/15/kolacja-moze-byc-zielona/comment-page-1/#comment-8 ZA SUPER ZARADNOŚĆ W CODZIENNYM ŻYCIU
2.http://zanurzeniewblekicie.blogspot.com/2013/11/odwaz-sie-na-odwage-recenzja-ksiazki.html?showComment=1384644220341#c496502219298583021 ZA WSPANIAŁĄ PRACĘ NAD SAMOROZWOJEM
3.http://zyciewremoncie.blogspot.com/2013/08/ktos-powiedzia-remont.html#comment-form ZA ODWAGĘ NA REMONT
4.http://promieniezdrowia.blogspot.com/ ZA PIĘKNE HISTORIE, A WŁAŚCIWIE ZA DOBRE SŁOWO
Na razie trzy nominacje nadal poszukuje kandydatów.

MOJE PYTANIA:

1.Kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie?
2.Twoja wymarzona podróż?
3.Ulubiona potrawa?
4.Jaki chciałabyś dostać prezent?
5.Ulubiona pora roku i dlaczego?
6.Co dzieje się z duszą po śmierci?
7.Co zabrałabyś na bezludną wyspę?
8.Co to jest PODŚWIADOMOŚĆ?
9.Ulubiona bajka lub postać?
10.Twój sposób na relaks?
11.Kolor twoich drzwi wejściowych do domu?

11 komentarzy:

 1. Gratuluję nominacji! A o kłamstwie sądzę tak samo. Nie warto ranić ludzi, tylko po to, żeby oczyścić swoje sumienie albo koniecznie coś zakomunikować. Lepiej nie powiedzieć za dużo, niż powiedzieć nieodpowiedzialnie. Co do pytania 10, to pamiętam, że też miałam coś w tym stylu i też wybrałam kota :) Szkoda tylko, że pomimo swego uwielbienia dla tych zwierzaków, nie mogę teraz żadnego mieć w domu. Ale bardzo długo miałam, aż mój M. powiedział mi wprost, że ich nie cierpi. Sama rozumiesz, jak trudny to wybór: mąż albo kot ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcesz spróbować wyłączyć weryfikacji obrazkowej w komentarzach?

   Usuń
  2. Tak myślałam o tym ale jak to zrobić? Co do kotów to mam trzy, ale poza domem . W dzień biegają na zewnątrz, a na noc są w garażu ciepłym. I dzięki temu nie ma u nas konfliktu.

   Usuń
  3. Ustawienia - Posty i komentarze - Włącz weryfikację obrazkową - ustaw "NIE". Powodzenia!

   Usuń
  4. A co do kotów :) niestety mieszkam teraz w mieszkaniu i jeszcze co najmniej dwa lata będę tak mieszkać, ale po przeprowadzce od razu adoptuję kotka!

   Usuń
 2. ZROBIONE !!! Dziękuję za radę tak lepiej. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Rzadko ostatnio piszesz, mam nadzieję, że nie jesteś zbyt zajęta, żeby do mnie zajrzeć? Otagowałam Cię, ale czymś sympatycznym, będziesz mogła napisać o wymarzonych prezentach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ja też otagowałam Cię tym samym TAGIEM. Fajna zabawa może to połączysz. Zapraszam do zabawy i po szczegóły do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety nie umiem jeszcze tak do końca mówić NIE ale powoli się uczę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest to bardzo cenna umiejętność , życie wtedy nabiera wartości które sama sobie wybierasz, a nie że ktoś ci je narzuca. Jest takie powiedzenie : Idz tam gdzie sama chcesz, a nie tam gdzie cię wołają.

  OdpowiedzUsuń