piątek, 3 lutego 2017

ENERGIA ŻYCIA

Podobny obraz

Podstawą wszelkiego Życia we wszechświecie jest energia. Każdy świadomy oddech wypełnia ciało nową energią, nowym życiem.
Energia wszechświata porusza się w naszych ciałach wewnątrz określonych kanałów energetycznych: centralnego-środkowego,  oraz prawego i lewego.
Głównym środkowym strumieniem płynie uniwersalna energia, łącząca nas z duchowym kosmicznym światłem. Ze środka kanału centralnego rozwijają się pozostałe strumienie energetyczne podobnie jak gałęzie tętnic i żył wychodzących z aorty.
                                               
                               KOMFORT ŻYCIA

             UŚMIECH       RADOŚĆ     PRZYJEMNOŚĆZnalezione obrazy dla zapytania wszystko jest energiąWszystko jest energią , mniej lub bardziej zagęszczoną.
 Energia życia jest wrodzonym wyposażeniem każdego człowieka. 
To od nas zależy jak rozdysponujemy nasze siły. Chodzi o komfort życia i czerpanie z niego tego co jest dla nas pozytywne.
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ ,  ZWOLNIJ, POMYŚL CO CIĘ OTACZA.  CZY TWOJE OTOCZENIE CIĘ PRZYTŁACZA, CZY DAJE TOBIE KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO W ŻYCIU?


 
 
Znalezione obrazy dla zapytania wszystko jest energiąTo ty wybierasz i kierujesz swoim życiem. Gdy poczujesz, że już tak dalej nie dasz rady, opadasz z sił to znaczy, że czas NAŁADOWAĆ AKUMULATORY!!! Wtedy idź na spacer albo weź aromatyczną kąpiel lub idź do kina, przytul drzewo, medytuj, czy też znajdź inny sposób na relaks. Tyle ile charakterów , tyle pomysłów na relaks.

 Jesteśmy bez przerwy bombardowani negatywnymi energiami od różnych ludzi i miejsc. Jeśli jesteśmy nieostrożni przyjmujemy te energie i powoli ciągle kumulując się stają się naszą własnością. Dodatkowo negatywne energie mogą podczepić się w naszej psychice i w bardzo wrażliwych miejscach. Im więcej wkładamy duchowej pracy nad sobą, tym mocniej leczymy nasze psychiczne rany, wówczas jest mniej prawdopodobne, że te negatywne energie będą miały wpływ na nasze życie. Jednak każdego dnia WSZYSCY musimy być bardzo czujni na energie, które nas otaczają.

Nie pozwól ograbiać się z energii, nie gdybaj, nie narzekaj i nie przejmuj emocji od innych gdybaczy!!!  Wiadomo trzeba wysłuchać osoby potrzebującej ale róbmy to umiejętnie bo w momencie gdy zaczynamy współczuć czy też odczuwać w trakcie  słuchania to co się dzieje? Cały ból ból i emocje tej osoby na nas w tym momencie włażą i ograbiają z energii. Co robić?

 UŻYJ AFIRMACJI:

NIECH WSZYSTKO TO CO PŁYNIE DO MNIE TU I TERAZ ZOSTANIE ZAMIENIONE W BIAŁE ŚWIATŁO I NIE DOTRZE DO MNIE

W tym momencie jesteśmy spokojni , nasz rozmówca leczy się wyrzucając wszystko z siebie


 ZAZDROŚĆ ZAWIŚĆ NIEUPRZEJMOŚĆ KŁAMSTWO
 ZAMIEŃ NA 
 UŚMIECH RADOŚĆ ŻYCZLIWOŚĆ SZCZEROŚĆ (chociaż z tą szczerością to ostrożnie)

2 komentarze:

  1. Mniej więcej takie tematy ostatnio bardzo mnie pochłonęły :-) Ciekawy jest też wątek odcinania od przeszłości czy też od ludzi, którzy "ciągną" z nas energię.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czyli od wampirów energetycznych. Można nim być nawet nie wiedząc od tym. Z drugiej strony wampirem może okazać się osoba w towarzystwie, której źle się czujemy. Jeżeli chodzi o przeszłość to nie warto do niej wracać. Wybaczyć Sobie i innym i dopiero będzie koniec rozdrapywania starych ran. ŻYJMY TU I TERAZ

      Usuń